Prime Extra

Genel Bilgi

Prime Dünyasının avantajlı kredi kartı olan Prime Extra , size hem uygun şartlarda hem de güvence altında alışveriş yapma olanağını sunmaktadır.

Prime Extra ile dünyanın heryerinde alışveriş yapabilme, nakit avans çekebilme ve Türkiye’de masrafsız taksitli alışveriş gerçekleştirebilme olanağını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Müşterilerimizin ihtiyaçları bizim önceliğimizdir.

Özellikleri

Prime Dünyası’nın avantajlı kredi kartı olan Prime Extra, hem uygun şartlarda hem de güvence altında alışveriş yapma olanağını sunmaktadır.

 • KKTC ve Türkiye’de Ekstra Komisyon Ödemeden Taksitli Alışverişin Yapın, + Taksit Avantajı İle Alışverişin  Keyfini Yaşayın

CapitalBank üye işyerlerinin yanısıra, Ziraat Bankası’nın KKTC ve Türkiye’de bulunan binlerce üye işyerlerinde ekstra masraf/komisyon ödemeden TAKSİTLİ alışveriş yapabilirsiniz. PrimeCard sahipleri, PrimeCard’ın ayrıcalıklı dünyası içerisinde hem KKTC’de (PrimePos – ZiraatPos) hem de Türkiye’de (ZiraatPos) bir çok sektörde + taksit avantajından yararlanabilirsiniz.

 • Minimum 40 PrimePuan Biriktirin, Puanınızın 4 Katı ile Uçun!

PrimePos’lardan yaptığınız alışverişlerden PrimePuan kazanabilir ve kazandığınız puanları ister para yerine kullanıp isterseniz minimum 40 ve üzeri PrimePuan’larını anlaşmalı seyahat acentelerimizde ( Polatkan Turizm, Sayar Turizm ve Starwood Turizm) tam 4 katı ile kullanabilirsiniz.

 • Prime Assistance Hizmeti İle 7/24 Yanınızdayız

7/24 hizmet veren ücretsiz Prime Assistance Hizmeti’nden yararlanabilirsiniz.

 • Temassız Özellik ‘EASY’ ile Hayatı Kolaylaştırın

PrimeCard’ın hayatı kolaylaştıran “Temassız özelliği” kartınızda bulunmakta olup, PrimeCard’ınızla yapacağınız temassız işlem limitiniz günlük 500 TL, tek seferde temassız işlem limitiniz ise şifre girmenize gerek duymadan 250 TL olarak hizmetinizdedir.

 • Nakit Avans

Prime Extra kredi kartınız ile tüm dünyada Mastercard/Maestro amblemi bulunan heryerde alışveriş yapabilir, Visa Electron yada Mastercard/Maestro amblemi bulunan tüm ATM’lerden günün her saati nakit avans çekebilirsiniz.

 • Ek Kart İle Sevdiklerinizi Prime Dünyası’na Katın

15 yaş üstü sevdiklerinize kartınıza bağlı olarak ek kart çıkartabilirsiniz.

 • Size Özel SMS Servisi

Dilerseniz hesap özetinizin e-posta adresinize gönderilmesini talep edebilir, ayrıca kredi kartı borç bilgilerinizi kısa mesaj (SMS) olarak alabilirsiniz.

 • Otomatik Ödeme Talimatı

Otomatik Ödeme Talimatı ile kredi kartı borcunuzu hesabınızdan zamanında otomatik bir şekilde ödenmesini sağlayabilirsiniz.

Kıbrıs Kapitalbank Ltd. ürün koşullarını düzenleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

 • Detaylı bilgi için şubemize uğrayabilir, capitalbank.com.tradresimizi ziyaret edebilir veya 444 2265 nolu numaradan bizleri arayabilirsiniz.

Kart Güvenliği için Bilinmesi Gerekenler

 • Kredi kartınız, güvenliğiniz için kullanıma kapalıdır. Kartınızın kullanıma açılması için en yakın CapitalBank şubelerimize gelerek kartınıza şifre tanımlatarak, kullanıma başlayabilirsiniz.
 • Şifre belirlerken güvenliğiniz için, doğum tarihiniz veya tekrar eden rakamlar gibi kolay tahmin edilebilir şifre tanımlamalarından kaçınınız.
 • Şifrenizi CapitalBank çalışanları dahil kimse ile paylaşmayınız.
 • Kartın kaybolması veya çalınması halinde hemen +90 (392) 444 22 65 numaralı Müşteri İletişim Merkezini arayınız

Nasıl Başvurabilirim?

CapitalPrime Mobil Uygulama