7/24 Prime Assistance Hizmeti

Kampanya Dönemi

31 Aralık 2022

Diğer Kampanyalar

İhtiyacınız olan her an, her yerde, her koşulda yanınızda ve yardımınızda…

Prime Assistance Hizmeti ile 7 gün 24 saat yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Prime Assistance Hizmeti ile PrimeCard sahiplerinin KKTC sınırları içinde arıza veya kaza sonucu hareketsiz hale gelen araçlarını oldukları yerden alıyor hızlı ve kaliteli hizmetin adresi olan Nissan (Kıbrıs Kapital Auto Trading) garajına götürüyoruz. Prime Assistance Hizmeti ile müşterilerimizin aracını çekmekle kalmayıp, hem tamiri hem de tamir süresi boyunca kiralık araç temini için de destek oluyoruz. Üstelik Prime Assistance Hizmeti’nden yararlanacak olan PrimeCard sahiplerinin araçları alındıkları yerden Nissan (Kıbrıs Kapital Auto Trading) garajına ücretsiz olarak çekilecek olup, yine Nissan (Kıbrıs Kapital Auto Trading) tarafından PrimeCard sahiplerine özel, yapılacak tamir işlemlerine (kaporta, boya , servis) %20 indirim, kiralık araç günlük ücretinde %20 inidirim (tamir süresi 7 günü geçen müşterilerimize aracı 7 gün kiraladıklarında, kiralık araç hizmeti ilk gün ücretsiz diğer günler %20 indirimle verilecektir) aracını alındığı yerden farklı bir garaja yönlendirmek isteyen PrimeCard sahiplerine de çekici hizmetinde %20 indirim uygulanacaktır. Prime Assistance Hizmeti 7 gün 24 saat hizmet verecek olup, PrimeCard sahipleri, Prime Assistance Hizmeti için, 0392 444 22 73 (444 CARD) numaralı Çağrı Merkezimizi arayıp bizlere ulaşabileceklerdir.

Kampanya Koşulları

  • Prime Assistance Hizmeti ayrıcalıkları PrimeCard müşterilerimize özel olduğundan ilgili avantajlardan yararlanmak için PrimeCard sahibi olmanız gerekmektedir.

  • PrimeCard sahipleri, 0392 444 22 73 (444 CARD) numaralı Çağrı Merkezimizi arayıp Prime Assistance Hizmeti hattına ulaşabileceklerdir.

  • Çekici tarafından alınacak araç ağırlığı 3.500 kg.’dan fazla olmamalıdır.

  • Hizmet sonunda yapılacak olan ödeme PrimeCard ile yapılmalıdır. PrimeCard ile ödeme yapamayacak müşterilerimize yapılan işlemlerde indirim uygulanmayacaktır.

  • Prime Assistance Hizmeti indirim uygulaması 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olacaktır.

  • Kampanyadan PrimeRoyale ve PrimeExtra kartlar yararlanabilecektir.

  • Kıbrıs Kapitalbank Ltd. kampanya koşullarını düzenleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

  • Siz de en yakın Capitalbank şubesine uğrayarak PrimeCard’ın ayrıcalıklı dünyasına katılın, birbirinden avantajlı fırsatlarla hayata renk katmaya devam edin.

  • Detaylı bilgi için şubemize uğrayabilir, www.capitalbank.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya 444 2265 nolu numaradan bizleri arayabilirsiniz.