Haftalık Bülten

Prime Dünyasına Hoşgeldiniz!

PrimeCard piyasadaki benzerlerinden farklı birçok özellikle hayatınızı kolaylaştıracak, sizi ihtiyaç ve hayallerinize zahmetsiz ulaştıracak yeni yol arkadaşınız olmak için yaratıldı.

Yurtiçi ve yurtdışı ‘TAKSİT’ imkanları, TEMASSIZ İŞLEM’ yapabilme yeteneği, ‘SÜRPRİZ HEDİYE’ ve ‘İNDİRİM’ler, harcadıkça kazanacağınız ‘PRIMEPUAN’larla alışverişlerinizi keyifli bir serüvene dönüştürmeye davet ediyoruz.

CapitalBank’ın TC Ziraat Bankası ile gerçekleştirdiği işbirliği sonucu PrimeCard sahipleri Ziraatbank’ın Türkiye’de ve KKTC’de bulunan binlerce üye işyerinden TAKSİT ve PUAN kazanma imkanına sahip olmak yanında, Ziraatbank’ın KKTC ve Türkiye’de bulunan yaklaşık 8.000 ATM noktasından PrimeNakit kartlarıyla ayrıca hiçbir masraf ödemeden para çekme ayrıcalığından faydalanacaklar.

  • Hangi numaraya mesaj atacaktım?
  • 5700? Yoksa 4545 miydi? Bir sürü kod, bir sürü ezber.
  • Mesaja ne yazacaktım? Tatil, taksit, yurtdışı?
  • Büyük harf mi ? Küçük harf mi yazmalıyım?
  • Boşluk bırakmam gerekir miydi?

Ziraat Bankası ile yapılan bu dev anlaşma sonucu, Türkiye’yedeki alışverişlerinizde kredi kartınıza taksit özelliği kazandırmak için atomu parçalamanıza yetecek kadar denklem, formül bilmenize, herhangi bir sms trafiğine, bankanız ile yazışmanıza gerek yok! Türkiye’de taksitli alışveriş yapmak isterseniz yapmanız gereken tek şey PrimeCardınızı yanınıza almak ve alışveriş yaptığınız mağazalarda Ziraat Bankası POS cihazlarından işleminizi gerçekleştirmeden önce taksitli işlem yapmak istediğinizi belirtmeniz yeterli olacaktır.

Umutlarınızı gerçek, gerçeklerinizi mutluluğa dönüştürmemiz için size en yakın şubemize uğrayabilir,
+90 (392) 444 2265 numaralı telefondan bize ulaşabilir veya Online Başvuru formunu doldurabilirsiniz.