PrimeCard Eğitim Kampanyası

Kampanya Dönemi

Son 0 Gün


Kampanya Koşulları

BAŞARILI BİR YIL İÇİN ‘A’ PLANIMIZ HAZIR

Eğitim ve Kırtasiye sektöründe yer alan PrimePOS ve ZiraatPOS üye işyerlerinden PrimeCard’ınız ile tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri 4-5-6-7-8-9 taksitli işlemlerde +3 taksit fırsatından faydalanabilirsiniz.

Üstelik ekstra masraf yok, komisyon yok!

Taksit Kampanyası, KKTC’de PrimePOS ve ZiraatPOS üye işyerlerinde geçerli olduğu gibi aynı sektörde Türkiye’deki ZiraatPOS üye işyerlerinde de geçerlidir. Üstelik Türkiye’de dahil yapacağınız taksitli alışverişleriniz için ekstra herhangi bir masraf ödemeyeceksiniz.

Taksit Kampanyası Detayları;

  • Kampanya 30.09.2020 tarihine kadar geçerlidir.
  • Kampanyadan PrimeRoyale ve PrimeExtra kartlar yararlanabilmektedir.
  • Eğitim ve Kırtasiye sektöründe yer alan PrimePOS ve ZiraatPOS üye işyerlerinden tek seferde yapacağınız 200TL ve üzeri 4-5-6-7-8-9 taksitle yapılan işlemlerde +3 taksit avantajından yararlanılabilecektir.
  • Kıbrıs Kapitalbank Ltd. kampanya koşullarını düzenleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Siz de CapitalPrime Mobil Uygulamasından, CapitalBank web sitesinden veya en yakın Capitalbank şubesine uğrayarak PrimeCard’ın ayrıcalıklı dünyasına katılın, birbirinden avantajlı fırsatlarla hayata renk katmaya devam edin.

Detaylı bilgi için şubemize  uğrayabilir, www.capitalbank.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya 444 2265 nolu numaradan bizleri arayabilirsiniz.