Uçuran Kredi

Tatil Krediniz  1 Tıkla Cebinizde

Müşterilerimiz ada genelindeki anlaşmalı seyahat acentelerimiz olan MTS Turizm , Polatkan Turizm, Sayar Turizm ve Starwood Turizm’den ister KKTC içi ister yurtdışı olsun alacakları tatil paketlerine göre, PrimeCard’larında biriktirdikleri minimum 15 ve üzeri PrimePuan’larını tam 20 katı ile kullanabilirler.

Bankamız müşterisi olmayan, bankamız müşterisi olup kredi kartı limiti yetersiz olan  ya da tatil harcamaları için kredi kullanmak isteyen müşterilerimiz ise CapitalPrime mobil uygulama içerisinde yer alan  Uçuran Kredi ürünü ile ister KKTC içi ister yurtdışı olsun alacakları tatil paketlerine göre, 60 ay vadeli, uygun faiz oranı ile 5,000 TL – 50,000 TL arasında kredi talebinde bulunabilirler.

CapitalPrime mobil kanalı ile CapitalBank Uçuran Kredi talebinde bulunan müşterilerimize kredi finansmanı sağlarken, krediyi kullanan PrimeCard müşterimizin kredi kartına PrimeHediye olarak 300TL CapitalBank tarafından aktarılacaktır. Primecard sahibi olmayan ve CapitalPrime aracılığı ile kredi başvurusu yaparken aynı anda PrimeCard kredi kartı başvurusu yapıp Primecard sahibi olan müşterilerimizin de kredi kartı hesaplarına PrimeHediye adı altında kart aktivasyonuyla birlikte 200 TL hediye edilecektir.

Kredi Başvuru Süreci;

  • Akıllı telefonlardan CapitalPrime uygulamasını indirmeniz,
  • İşlem yapacağınız anlaşmalı seyahat acentesindeki QRCode’u okutup, sistem üzerinden cep telefonu numaranızın aktivasyonunu yaparak belirttiğiniz numaraya gelecek olan tek kullanımlık şifreniz ile sisteme giriş yapmanız,
  • Kredi talebiniz doğrultusunda size sunulan seçenekleri belirlemeniz,
  • Kimlik ve güncel fotoğrafınızı ekleyerek başvuru sürecini tamamlamanız yeterli olacaktır.

 

Kıbrıs Kapitalbank Ltd. ürün koşullarını düzenleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için şubemize uğrayabilir, www.capitalbank.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya 444 2265 nolu numaradan bizleri arayabilirsiniz.