Primecard Başvurusu

Prime Dünyası’nın avantajlı kredi kartı olan Prime Extra, hem uygun şartlarda hem de güvence altında alışveriş yapma olanağını sunmaktadır.

KKTC ve Türkiye’de Ekstra Komisyon Ödemeden Taksitli Alışverişin Yapın, + Taksit Avantajı İle Alışverişin  Keyfini Yaşayın

CapitalBank üye işyerlerinin yanısıra, Ziraat Bankası’nın KKTC ve Türkiye’de bulunan binlerce üye işyerlerinde ekstra masraf/komisyon ödemeden TAKSİTLİ alışveriş yapabilirsiniz. PrimeCard sahipleri, PrimeCard’ın ayrıcalıklı dünyası içerisinde hem KKTC’de (PrimePos – ZiraatPos) hem de Türkiye’de (ZiraatPos) bir çok sektörde + taksit avantajından yararlanabilirsiniz.

Minimum 15 PrimePuan Biriktirin, Puanınızın 20 Katı ile Uçun!

PrimePos’lardan yaptığınız alışverişlerden PrimePuan kazanabilir ve kazandığınız puanları ister para yerine kullanıp isterseniz minimum 15 ve üzeri PrimePuan’larını anlaşmalı seyahat acentelerimizde (MTS Turizm , Polatkan Turizm, Sayar Turizm ve Starwood Turizm) tam 20 katı ile kullanabilirsiniz.

Prime Assistance Hizmeti İle 7/24 Yanınızdayız

7/24 hizmet veren ücretsiz Prime Assistance Hizmeti’nden yararlanabilirsiniz.

Temassız Özellik ‘EASY’ ile Hayatı Kolaylaştırın

PrimeCard’ın hayatı kolaylaştıran “Temassız özelliği” kartınızda bulunmakta olup, 50 TL ve altı işlemleri şifresiz ve hızlı bir şekilde yapabilirsiniz.

Nakit Avans

Prime Extra kredi kartınız ile tüm dünyada Mastercard/Maestro amblemi bulunan heryerde alışveriş yapabilir, Visa Electron yada Mastercard/Maestro amblemi bulunan tüm ATM’lerden günün her saati nakit avans çekebilirsiniz.

Ek Kart İle Sevdiklerinizi Prime Dünyası’na Katın

15 yaş üstü sevdiklerinize kartınıza bağlı olarak ek kart çıkartabilirsiniz.

Size Özel SMS Servisi

Dilerseniz hesap özetinizin e-posta adresinize gönderilmesini talep edebilir, ayrıca kredi kartı borç bilgilerinizi kısa mesaj (SMS) olarak alabilirsiniz.

Otomatik Ödeme Talimatı

Otomatik Ödeme Talimatı ile kredi kartı borcunuzu hesabınızdan zamanında otomatik bir şekilde ödenmesini sağlayabilirsiniz.

 

Kıbrıs Kapitalbank Ltd. ürün koşullarını düzenleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için şubemize uğrayabilir, www.capitalbank.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya 444 2265 nolu numaradan bizleri arayabilirsiniz.