Hızlı Kredi

Krediye Başvurmanın En Hızlı Yolu

Hızlı Kredi, müşterilerimizin bireysel ihtiyaçlarını karşılayabilmesi için tasarlanan ve aynı gün müşteriye geri dönüş yapılan eşit taksitli genel bireysel ihtiyaç kredisidir.

Müşterilerimiz Hızlı Kredi’lerini 5,000TL – 20,000TL arasında, 60 ay vadeli ve uygun faiz oranı ile kullanabileceklerdir.

CapitalPrime mobil kanalı ile CapitalBank Hızlı Kredi talebinde bulunan müşterilerimize kredi finansmanı sağlarken, krediyi kullanan PrimeCard müşterimizin kredi kartına PrimeHediye olarak 200TL CapitalBank tarafından aktarılacaktır.Primecard sahibi olmayan ve CapitalPrime aracılığı ile kredi başvurusu yaparken aynı anda PrimeCard kredi kartı başvurusu yapıp Primecard sahibi olan müşterilerimizin de kredi kartı hesaplarına PrimeHediye adı altında kart aktivasyonuyla birlikte 200 TL yüklenecektir.

Kredi Başvuru Süreci;

  • Akıllı telefonlardan CapitalPrime uygulamasını indirmeniz,
  • İşlem yapacağınız anlaşmalı seyahat acentesindeki QRCode’u okutup, sistem üzerinden cep telefonu numaranızın aktivasyonunu yaparak belirttiğiniz numaraya gelecek olan tek kullanımlık şifreniz ile sisteme giriş yapmanız,
  • Kredi talebiniz doğrultusunda size sunulan seçenekleri belirlemeniz,
  • Kimlik ve güncel fotoğrafınızı ekleyerek başvuru sürecini tamamlamanız yeterli olacaktır.

 

Kıbrıs Kapitalbank Ltd. ürün koşullarını düzenleme ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Detaylı bilgi için şubemize uğrayabilir, www.capitalbank.com.tr adresimizi ziyaret edebilir veya 444 2265 nolu numaradan bizleri arayabilirsiniz.